Second hand
Low Profile Motorhome SUN ROLLER Albatross en Sale Occasion
| Vehicle make | SUN ROLLER |
| Vehicle model | Albatross |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 650 cm |
| width (cm) | 222 cm |
| height (cm) | 263 cm |
| Km | 170.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8l de 125cv |



