Second hand
Camper Van SUNLIGHT Cliff 600 modelo 2020 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | Cliff 600 modelo 2020 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3300 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 72.000 km |
| Vehicle engine | 2,3 L MJet de 120CV |



