Second hand
Camper Van VOLKSWAGEN Transporter en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | Transporter |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 2800 Kg |
| Length (cm) | 490 cm |
| width (cm) | 175 cm |
| height (cm) | 195 cm |
| Km | 85.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0l de 102 cv |



