RESERVED
Low Profile Motorhome ROLLER TEAM Kronos Advance 284 TL en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Kronos Advance 284 TL |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 745 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Vehicle engine | Peugeot 2.2 L - 140 CV |



