Camper Van RAPIDO xx en Catalog

| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | xx |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 288 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3. de 140 CV |


