Camper Van WESTFALIA T6 Kepler modelo 2017 en Catalog
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | T6 Kepler modelo 2017 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 2800 Kg |
| Length (cm) | 530 cm |
| width (cm) | 229 cm |
| height (cm) | 199 cm |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 I TDI BlueMotion 102cv |



