Camper Van WESTFALIA Vito Julio Verne modelo 2017 en Catalog
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | Vito Julio Verne modelo 2017 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 2800 Kg |
| Length (cm) | 514 cm |
| width (cm) | 224 cm |
| height (cm) | 199 cm |
| Vehicle engine | Mercedes 2.2CDI 114cv |



