Camper Van WESTFALIA Sven Hedin modelo 2019 en Catalog
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | Sven Hedin modelo 2019 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 598 cm |
| width (cm) | 204 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 TDI 102CV |



