Camper Van SUNLIGHT Entry 640 en Catalog

| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | Entry 640 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv Euro 6 |


